40 lı Yaşa Uygun Saç Modelleri

40 lı Yaşlar

40’lı yaşlar artık 38. doğum gününü kutlamış ve 39 yaşını atlayıp 40 yaşına merdiven dayamış olan bizler içindir. 40 yaşına gelmiş bir kadın hayatta pek çok tecrübe edinmiş, çok insan tanımış, çok acı çekmiş vs. vs. artık kendini aşmış, yaşını kabullenmiştir.

kısa saç modelleri

saç modelleri

Üstelik bir kadın 40’lı yaşlarda yıllanmış bir Şarap gibi eski yaşlarına nazaran çok daha güzel, çekici, alımlı ve bütün olumlu yorumlara hak kazanmış bir kadındır. Biz kadınlar 40’lı yaşların güzelliğini bilsek emin olunki o yaşlara ulaşmak için elimizden geleni yapar ve 30 ‘lu yaşlarda yıllarca yaşımızı saklama çabasıyla strese girmeyiz 🙂

Küllü Kumral Saç Rengi

Küllü Kumral Saç Rengi

için saç modelleri

40 lı yaşlar dediğimiz gibi biz kadınlar için yıllanmış bir şarap gibi güzelliğimizin serpildiği yaşlardır. Bu yaşlarda daha yani daha kadınsı, daha doğal saç kesimleri ve saç modelleri kullanmalıyız. Bu yaş için pek çok insan genç görünmek için Makyaj konusunda hassasiyet gösteriyor ancak emin olun ki iyi bir kuaförün elinden çıkmış modern bir makyajdan daha önemlidir.

Kumral Saç Renkleri

40 Yaş için Saç Renkleri Seçimi

Saç Kesimi konusunda orta uzunlukta yada kısa ancak yumuşak hatlara ortaya çıkarak bir saç kesimi tercih edilirse bu yaşlarda size çok yakışacaktır. Saçlarınızda ki beyazlar çok değilse kapatmaya çalışmak yerine ışığı yansıtan kahve tonlar kullanılmalıdır. Eğer Saçlarınızda beyazlar fazla ise yine açık saç renkleri ile parlak görünüm sağlayacak saç bakımı size istediğiniz sonucu almanızı sağlayacaktır.

Yorum Yok

%d blogcu bunu beğendi: