Saç Modelleri, Saç Renkleri, Saç Kesim Modelleri, Saç Şekilleri, Ünlüler, Genç Kızlar, Erkekler, Bayanlar, Yeni, Moda

Abiye Saç Modelleri

Kısa İnce Kesim Saç Kesmi

KISA SAÇ KESİM MODELLERİ

KISA SAÇ KESİM MODELLERİ Kısa Saç Kesim modelleri yaklaşan yaz ayları ile yine gözdemiz olmaya başladı. Kuaförlere akın eden genç ya da yaş...

ERKEK SAÇ MODELLERİ

Erkek saç Modelleri

Erkek Saç Kesimleri

Saç Modelleri diyince sanırım aklımıza sadece Kadın Saç modelleri geliyor. Oysa artık günümüzde Erke...

Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı Saç Modeli Yapılışı

Dalgalı Saç Modeli Yapılışı

Dalgalı Saç Modeli Yapılışı Hollywood ünlülerinden olan Reese Witherspoon 85.Oscar Ödül Törenindeki Dalgalı Saç Modelleri ile kitlelerin ba...

ÜNLÜLERİN SAÇ MODELLERİ

img2-a4cb9e17-55b5-4ef8-8435-e46040a14e05

Stil Sahibi Kişilikli Kadınlar İçin More

Yaklaşık 100 yıldır kadınlara zengin ve anlamlı bir yaşam sürebilmeleri için bilgi ve ilham verici dergiler hazırlayan Amerikan Meredith Cor...

SAÇ RENKLERİ

Kızıl Saç Rengi

Kızıl Saç Rengi

Kızıl Saç Rengi Kızıl Saç Rengi herkesin çok beğendiği ancak hiçkimsenn uygulamaya cesaret edemediği nadir renklerden birisidir. Saç Rengi ...

Blogger Zet Fashion, Emotion Parfüm Facebook sayfasında!

Emotion Parfüm, sosyal medya hesaplarında yılbaşı heyecanını blogger Zet Fashion’ı davet ederek zenginleştiriyor.

Modanın nabzını tutan ve trend yaratıcılarından biri olan Zet Fashion blogunun sahibi Zuhal Okçu, Aralık ayı boyunca Emotion Parfüm sosyal medya hesaplarında.

Zuhal Okçu, Emotion Parfüm takipçileriyle moda sırlarından makyaj tavsiyelerine, yeni yıl trendlerinden saç modellerine kadar birçok konuda tavsiyelerini #YeniYılHazırlığı hashtag’i üzerinden paylaşıyor.

emotion

Aralık ayında Emotion Parfüm sosyal medya hesapları yılbaşı hazırlıklarına sıcak ve samimi bir ortam sağlıyor. Emotion Parfüm ve Zet Fashion Aralık ayı içerikleri boyunca takipçilere sadece tavsiye vermekle kalmıyor, birbirinden güzel hediyeler de dağıtıyor. Etkileşimli yılbaşı hazırlık postları, moda takibi ve günlük tavsiyelerle Aralık ayında Emotion Parfüm sosyal medya hesapları dopdolu.

Siz de Emotion Parfüm’ü takip etmek isterseniz www.facebook.com/EmotionParfum ve www.twitter.com/emotionparfum adreslerine bekleriz.

Bir boomads advertorial içeriğidir.

 
SONRAKİ MAKALE»

SAÇ EKİMİNDE FUE YÖNTEMİ

Meme büyütme operasyonları alanında, Estethica gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bir kurumdur. Kişiye özel uygulama ve özenli bakım hemen öne çıkmaktadır. Bu şekilde, son derece memnuniyet verici sonuçlar alabilirsiniz. Kurumda, ameliyat öncesi ve sonrası bakımlar özenle yapılmaktadır. Her yaştan bayan hizmet alabilir. Kurumla iletişim kurmak için çağrı merkezinden, internet sitesinden veya sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplardan yararlanabilirsiniz. İşlem öncesinde bilgi almak ve karar vermek için kurumla ayrıntılı şekilde görüşebilirsiniz. Öte yandan, işlem sonrasında, gerekli tedavi ve bakım uygulamalarından yararlanmak için de her zaman iletişim kurabilirsiniz. Estethica ile en özenli sağlık ve güzellik hizmetlerini alacaksınız. Bu şekilde, en doğru kararı verdiğinizi anlayacaksınız. Meme büyütmek için kullanılan silikon protezler, başlıca dört yoldan vücuda yerleştirilir. Bu yollar meme altından, meme başı çevresinden, koltuk altından ya da göbek deliğinden olabilmektedir. Bu yollar arasında bulunan göbek deliği metodu, sonuçlarının çok iyi olmaması sebebiyle çok fazla tercih edilmemektedir. Operasyon başlamadan önce hasta üzerinde genel anestezi ya da sedasyon destekli anestezi kullanılır. Operasyon genel olarak 1 – 1,5 saat sürmektedir. Aynı gün içinde kişinin taburcu olması mümkün olmaktadır. Meme büyütme operasyonunun ardından kişiler 2 günün ardından iş başı yapabilmekte ve sosyal yaşantılarına geri dönebilmektedirler. Kişiler göğüs büyütme operasyonları ardından kendilerine olan özgüvenlerini yeniden kazanabilirler ve sosyal yaşantılarında mutlu bir hale gelebilirler. Fakat buna rağmen kişiler göğüs büyütme operasyonu başta olmak üzere estetik cerrahi operasyon geçirmeden önce güzelce düşünmeli, karar vermeden önce ne istediğine düzgün bir şekilde karar vermelidir. Bu konu hakkında sitemiz üzerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Saç kıran özellikle çocuk yaşlarda görülen, ciddi bir sorun gibi algılanmasa da olumsuz birçok etkisi olan rahatsızlıktır. Diğer saç dökülmesi olayları gibi stresten veya psikolojik sorunlardan ortaya çıkmaz, aksine cildimize bulaşan bir çeşit mantarın sebep olduğu saç dökülmesi şeklidir. Saç kıran eğer ki müdahale edilmezse ileride kalıcı saç kaybına yol açabilir. Eğer ki yakınlarımızda bile var ise bizde de olma ihtimali vardır, her hastalıkta olduğu gibi bu hastalıkta da erken teşhis önemli olduğu için direk olarak doktora başvurulmalıdır. Saç kıran nedir? Saç kıran bir çeşit mantarın sebep olduğu önemli bir cilt hastalığıdır. Saçta oluşan bir hastalık olmasına rağmen cildimizin her hangi bir yerinde, tırnaklarda ve ayak parmaklarımızda da rastlayabiliriz bu mantara ve o bölgelerde de hastalığa yol açabilir. Dikkat etmemiz gereken bir nokta ise; saç kıran hastalığına kapılmış bir hastanın kullandığı tarak, makas, jilet, tırnak makası gibi kişisel aletlerden uzak durmamız lazım. Saçın her hangi bir bölgesinde kolayca yer edebilir kendini ve hızlı bir şekilde yayılabilir ve kalıcı hale gelebilir eğer erken tedaviye başlamaz isek.  Saçkıran iki çeşittir, dişi ve erkek.  Yayılma yeteneğine sahip olan bu mantarlardan dişi olan saç kıran erkeğe nazaran daha çabuk ve kolay yayılabilme özelliğine sahip bir mantardır. Erkek ise dişiye göre daha yavaş yayılır ve etkisini gösterdiği bölge dişi saç kırana göre daha azdır. Saç kıran hastalığı belli bir kesimde değil, her yaşta, herkeste görülebilir. Bütün insanların bu hastalığa kapılma riski elbette vardır. Tek fark çocuk ve ergenlik çağına gelmiş bireyler de normal insanlara göre daha çok bulunur ve bu tür insanlara daha çabuk bulaşır ve yayılır. Genel olarak zaten çocuklarda ve ergenlik çağında ki bireylerde rastlandığı için bu hastalığın sadece çocuklarda olduğu yanılgısı insanların beynine yerleşmiştir. Son derece yanlıştır. Hemen hemen herkese bulaşabilme yeteneği olduğu için kontrolleri zamanında ve sık sık yaptırmakta fayda vardır.

Ülkemizde genellikler tercih edilen saç ekimi şekli FUE yöntemi sonunda ilk gecemizde istediğimiz pozisyonda uyumamızda bir sakınca yoktur. Verilen ağrı kesici ilaçlarında etkisi ile de ağrı sızı olmaz, operasyon geçirilen ense ( donör ) bölgesinde de kanama ya da morartma olmaz. Operasyon sonrasında ki ilk birkaç gün ev dışına çıkmamakta fayda vardır, eğer ki iş ya da başka sebeplerden dolayı ev dışına çıkmamız gerekiyorsa mutlaka şapka takarak çıkmamız gerekir. Kesinlikle başımıza dikkat etmeliyiz, baş kısmımıza asla darbe almamamız gerekir. Operasyon sonrasında ki ilk iki hafta içerisinde ise; başımıza bu iki hafta boyunca güneş ışınlarından korumamız gerekir, başımızı kesinlikle havuza ya da deniz suyuna sokmamamız gerekir.  Ekim operasyonu sonunda operasyon uygulanan bölgelerde kesinlikle iz kalmayacaktır, saçlarımız daha gür ve sağlıklı çıkacaktır. Donör bölgeden istediğimiz kadar greft alınabileceği için saçlarımız operasyon sonunda istediğimiz sıklıkta, gürlükte olacaktır. Operasyon sonrası yapabileceklerimiz; ekim işleminden sonra ki 3. günden itibaren kendi imkanlarımızda ( evde ) saçlarımızı yıkayabiliriz. Yıkama işlemini ilk 15 gün boyunca bol su ile birlikte yapınız ve sürteleme olayını kesinlikle çok yavaş ve dikkatli yapınız. Yıkama işlemini zaten tedavi uygulayan uzman size gösterecektir. Kurutma makinesi kesinlikle kullanmamalıyız, kurutma işlemini havlu ile sadece nemini alacak şekilde yapmalıyız, sürteleme kesinlikle olmamalıdır.

Stil Sahibi Kişilikli Kadınlar İçin More

Yaklaşık 100 yıldır kadınlara zengin ve anlamlı bir yaşam sürebilmeleri için bilgi ve ilham verici dergiler hazırlayan Amerikan Meredith Corporation’ın Türkiye Lisansörü olan Dinosaurs Medya Grubu tarafından çıkarılan More, 35 yaş üstü kadınlara hitap eder içeriği ile ülkemizde bir ilk.

img1-a4cb9e17-55b5-4ef8-8435-e46040a14e05

More, Türkiye’deki ilk sayısını Julianne Moore kapağıyla Nisan ayında çıkardıktan sonra,  şimdi de Naomi Watts’la Mayıs ayını ve ikinci sayısını kutluyor. DEVAMINI OKU

« ÖNCEKİ MAKALE
 
SONRAKİ MAKALE»
Kısa İnce Kesim Saç Kesmi

KISA SAÇ KESİM MODELLERİ

KISA SAÇ KESİM MODELLERİ

Kısa Saç Kesim modelleri yaklaşan yaz ayları ile yine gözdemiz olmaya başladı. Kuaförlere akın eden genç ya da yaşlı herkes saçlarında baharın cıvıltısını ve tazeliğini  yaşamaya, gelen güzel günlere kendini hazırlamaya çalışıyor.

Kısa Saçlar özellikle yaz aylarında güneşin ve denizin etkisi ile daha çok yıpranan saçların kötü etkilerden daha az etkilenmesini ve daha güçlü olmasını sağlıyor. Hem bakımında ki kolaylık, hemde usta kuaförlerin ellerinde şekillenen harika Kısa Saç Kesimleri ile güzeliğimize ve dişiliğimize daha farklı bir açıdan bakmamızı ve görünmemizi sağlıyor.

Sizler için  Ankaralı Ünlü Kuaför Gürsel DELİKTAŞ‘ın albümünden derlediğimiz bu güzel Kısa Saç Modellerini mutlaka denemek isteyeceğinizi tahmin ederek sizlere KISA SAÇ KESİM MODELLERİ albümünü sunuyoruz…

 

Kısa İnce Kesim Saç Kesmi

Kısa İnce Kesim Saç Kesmi

DEVAMINI OKU

Saç Uzatmak için Doğal Yöntemler

Web sitemizi ziyaret eden arkadaşlarımızı en çok merak ettikleri konulardan biriside Saç Bakımı. Saç Bakımı konusunda daha öncede bir çok tavsiyede bulunmuş ve doğal Saç Bakımı Tarifleri vermiştik. Bu yazımızda da sizlere farklı bir saç bakımı tarifine bulunacağız.

Bilindiği üzere Saç yapısında bulunan Keratin yapı zamanla hava koşulları ve Saç boyalarından, yanlış kullanılan saç bakım ürünlerinden dolayı yıpranmakta ve zayıflamakta. Bu konu ile ilgili olarak SAÇ BAKIMI NASIL OLMALIDIR konulu bir makalemiz vardı. Bu yazımızda ise sizlere SAÇ UZATMAK İÇİN DOĞAL MASKE uygulaması ve tariini vereceğiz.

saç bakımı

Saç Uzatmak için Doğal Yöntemler

DEVAMINI OKU

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Youtube