Erkek Uzun Saç Modelleri ∫ Saç Stilleri ∫ Saç Şekilleri ∫ Saç Kesimodelleri

Erkek Saç modelleri denilince en harikulade arasında yer alan Erkek Saç modellerinden biriside Uzun saç modelleridir. Erkeklerin özellikle 1970’li yıllarda çok populer olan Saç uzatma merakı günümüzde modanın kendisini tekrarlaması gibi kendisini tekrarlıyor ancak şimdi ki o yıllardan biraz daha farklı tabiki…

Yukarıda görmüş olduğunuz Erkekler için resimlerinin yanısıra Erkek Saç modelleri Kategorisine tıklayarak daha çok Erkek Saç modeli resmi görebilirsiniz.

uzun-erkek-sac-modelleri_9

Genç Erkeklerde bu sezon en çok tutulan saç modeli ve genç kızlarca en beğenilen saç modeli yukarıda görmüş olduğunuz düz taranmış ama görünümünü korumuş olan biraz da Emo Erkek Saç modellerini anımsatan saç modeli. Bu saç modeli kesilirken daha çok kulak üstleri kapalı ve ön tarafa doğru hizalanmış, saçın ön kısımları ise dikkatlice iki yana yatırılarak fazla bastırılmadan ve çökertilmeden hoş bir görünüm verilmiş .

uzun-erkek-sac-modelleri_12

Genelde olmayı tercih eden batı kültürüne daha yatkın ve çapkın erkeklerin tercihi olan bu erkek saç modelinde saçların yanları ve arka tarafı orta boy kesilmiş, ön kısımlar ise mümkün olduğunca uzun bırakılarak Emo tarzı Saç modelleri gibi yüzün bir kısımın kapatacak şekilde fönlenmiş. Başın bir kısmı tamamen kısa bir saç kesimi görünümüne sahipken diğer tarafı ise 1980’li yılların Saç modasını anımsatır bir mozaik oluşturmuş Böylece bu saç modeli hem geçmişi hemde geleceği yansıtır tarz bir model oluşturmuş.

uzun-erkek-sac-modelleri_1

İşte hayatının vazgeçilmezleri, gündüzleri pek ortalıkta görünmeyen ve Gecceciler tarafından bilinenlerin Saç modeli . Aslına bakarsanız bu erkek modelimizde gördüğümüz saç modeli her ne kadar punkçuları anımsatıyor gibi görünsede gayet şık, renkli bir kişiliğin simgesinden başka birşey değil.  Yaz aylarında kendinizi bu saç modeli ve saçlarda yer alan sarı, kızıl renklerle plajlarda güneş gözlüğünüzle uzanmış yatarken hayal ettinizmi hiç? Düşünmeye değer. Bu Erkek modelimizde görmüş olduğunuz saçların uygulayıcısı her ne kadar çok değilsede yakın gelecekte daha sık rastlayacağımız Saç modellerinin başında geliyor. Ne demişler…. Gelecekte Birgün Gelecek. Kopyacı olmak istemiyorsanız siz deneyin sizden görüp denesinler… Bu Saç kesimin yaptırırken saçların sadece yan kısımlarını kısaltmak gerekiyor. Saçların üst tarafını ve arka kısmını istediğiniz boyda uzun bırakabilirsiniz.

uzun-erkek-sac-modelleri_2

Uzun erkek Saç modellerinin en güzellerinden bir Erkek Saç modeli daha… Bu saç modelimizde normal boyundan çok uzun olarak kullanılıyor ve özellikle kadınlar için bir hava yansıtıyor erkekten. aslında bu saç modeli genel olarak tarafından çok kullanılmasına ragmen tarafından ve medya çalışanları tarafından da en çok tercih edilen saç modellerinden birisi.

 

ERKEK SAÇ MODELLERİ HAKKINDAKİ YAZIMIZIN DEVAMINI OKUYUNUZ

 

Ayrıca aşağıda ki videoyu hazırlayan Tommy Unisex Kuaförün kendi tasarımlarından oluşan ilginç ve güzel saç modellerini videosunu izlemenizi tavsiye ederiz.ERKEK SAÇ MODELLERİ HAKKINDAKİ VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN SAÇ MODELLERİ VİDEO SİTEMİZİ ZİYARET EDİNİZ..

8 yorum

 1. ali diyor ki:

  benim saclarn yanı aşaqı doqru uzamuyo yaf ne yapmam qereq 😀

  • samet diyor ki:

   faulleri içten kestir bak nasıl uzar

   • melisa diyor ki:

    benim saçım çok kısa hiç bi saç modeli yakışmıyor arkadaşlarım benlen dalga geçiyor sence ne yapmalıyım bana bi saç modeli önerebilirmisiniz hata saçlarım boynuma geliyor

 2. guest diyor ki:

  Adam hep aynı saç sitilini yapmış başka birşey bilmiyor belliki 😀

 3. Burak diyor ki:

  Ya benim saçım da uzun birçok değişik model yaptım ama hiç birini kendime yakıştıramadım bana bi saç modeli önere bilirmisiniz …………@hotmail.com ekleyin önce bi saçı görün ona görede bi model söylerseniz minnettar kalırım..

 4. kübra diyor ki:

  ben de kuaförüm daha güzel şekiller bekliyorum sizden…!

 5. kübra diyor ki:

  saçlar çok güzelmiş yaaaaaa en çokta renkli saç güzel miş offfffff be çok güzel saşlar

 6. serkan diyor ki:

  ewet güzel saçlar ama güzel modeller yok bende kuaförüm ve sizden daha iyileri bekliyorum 1 saçla model yapmışsınız.

%d blogcu bunu beğendi: