Sibel Can♥Saç Modelleri♥Saç Kesimi♥Sibel Can Topuz Saç Model

 

Türk Ünlüleri, Türk sanatçıları arasında en büyük hayran kitlesine sahip olan şarkıcılarıın başında gelen Can, bu ilgiyi sanatı, şarkıları ve özel yaşamı ile olduğu kadar Saç modelleri ile de hak ediyor. Çocukları olan bir anne olmasına rağmen çalkantılı yaşamı bir türlü durmak bilmeye Can güzelliği ile de bir çok kadını kıskandırıyor yada örnek oluyor.

, başından geçen bunca kötü olaylara, bunca talihsizliklere, böylesine çalkantılı bir yaşantıya rağmen yine de her zaman olduğu gibi Güzel ve çekici olmaya devam ediyor. Yapılan istatistikler ve araştırmalar Sibel Can‘ın erkekler tarafından en beğenilen kadınlar arasında yer aldığını gösteriyor.

sibel-can-sacmodelleri-sac-kesimleri_15

Geçen yıllar içerisinde birçok Saç modeli deneyen Sibel Can’ın saç modelleri arasında birçok düz saç modeli yer alıyor. Özellikle bakımlı ve pürüzsüz sade tenine çok yakışan düz saç renkleri Ten Rengi ile de çok uyumlu. Sibel Can resimlerinde her ne kadar Bronz tenli olarak görülsede aslında beyaz tenli bir kadın. Açık Ten Rengine en iyi giden Saç Renkleri ise daha çok Kestane, çikolata kahverengi ve bakır renk saçlar.

sibel-can-sacmodelleri-sac-kesimleri_13

Genel olarak Sibel Can’ın Abiye ve Topuz Saçlarını görmeye alışığız. Ancak Sibel Can’a en çok yakışan Saç modellerinden birisi de Dağınık Topuz Saç modelidir. Yukarıda görmüş olduğunuz Sibel Can Resminde ki Saç modeli arkalardan Saç Örgüsü yapılmış ve ön tarafı, üst ve yanları ise Dağınık Topuz Saç modeli uygulanmış. Farklı ve hissedilir olmak isteyenlere tavsiye edebileceğimiz Sibel Can Saç modeli…

sibel-can-sacmodelleri-sac-kesimleri_6

Yukarıda ki Sibel Can Resminde görmüş olduğunuz Saç modeli Düz ve Uzun bir Saç modeli ancak Sibel Can‘ın resimlerinde dikkat etmenizi istediğimiz nokta özellikle Saç Rengi ile Ten Renginin ne kadar birbirine yakın ve uyumlu olduğudur.

sibel-can-sacmodelleri-sac-kesimleri_17

Sibel Can’dan bahsetmişken, gençlik yıllarından söz etmeden geçmek elbette ki olmaz. 1990’lı yılların Saç modası olan bu Sibel Can resmi şimdilerde yine moda olan ancak kullanılan Saç bakım ürünleri ile daha dolgun bir görünüm verilen Dağınık Topuz Saç modellerinin 1990’lı yıllarda ki versiyonu. Saçın ön kısımları kabartılarak yana fönlenmiş ve uzun saçların arka üst tarafında dağınık bir topuz yapılmış.  Saçın arka kısmında kalan uzun bölüm ise geniş dalgalar ile omuzlardan aşağıya dökülmüş. Bu saç hakkında sizin yorumunuzu da aşağıda görmek isteriz.

sibel-can-sacmodelleri-sac-kesimleri_10

Sibel Can’ın Akşam Sefası isimli Albümü için geçtiği kamera karşısında ki bu saç modeli de çok yakışmış diyoruz. Sizin fikirlerinizi de Yorum bölümünde okumak isteriz. Burada kullanılan Saç Rengi Mavi Siyah saç rengidir.  Ancak mavi daha yoğun olduğu için parlak bir mavi saç görünümü elde edilmiş. Saçlar başın üst orta kısmından arkaya doğru taranarak üst ön tarafında kalan kısım serbest bir tarama işlemi ile hafif Kahkül görünümü ile iki yana ayrılmış  ve Saçın önde kalan kısmı dikkat ederseniz iki parça değil üç parçaya ayrılmış.

sibel-can-sacmodelleri-sac-kesimleri_8

Evet… Sibel Can’ın seksi resimleri özellikle birçok internet kullanıcısın en çok aranan ünlü resimleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Sibel Can 40’lı yaşları devirmeye hazırlanırken cidden bakımlı ve güzel bir kadın olarak erkeklerin gönlündeki yerini koruyor. Bu resimde görmüş olduğunuz Sibel Can‘ın Sarı Renkli saçları yine ten rengi ile uyumlu sayılabilir. Ancak Bronz ten renginde olan bayanların bundan daha açık renk Sarı Saç boyaları kullanmalarını tavsiye etmiyoruz. Özellikle internette gezen haberler de erkekler tarafından yapılan birçok yorumda Sarışınlığın Türklerin doğal Esmer tenleri ile uyuşmadığı ve Türk kadınlarının Sarı Saç Renginden vazgeçmeleri konusunda birçok çağrı yapılıyor.  Sizlerin de sesinizi duyurmak için sitemizden Sarı Saç Rengini ve türk Kadınları hakkında ki bu olumsuz iddialara Yorumlarınızla cevap vermenizi tavsiye ediyoruz. Yaptığınız Yorumlar birçok Google aramasında çıkıyor ve sizin yorumlarınızı okuyanlar da kendi fikirlerini sizinle paylaşıyorlar. Lütfen Yorumlarınızı mutlaka belirtiniz.

 

SİBEL CAN SAÇ MODELLERİ RESİM GALERİSİ İÇİN YAZININ DEVAMINI OKUYUNUZ…

2 yorum

  1. zeynep diyor ki:

    sibelcim harikasın valla çokk ama çok güzelsin allah nazardan saklasın seni çook çok seviyorum seni çok öpüyorum

  2. cemre diyor ki:

    çakmak çakmak videosundakı sac hakkında ufak tiyolar. kesım yapmadan..nasıl elde edılır?

%d blogcu bunu beğendi: