Category: KUAFÖRLER

Kıvırcık Saçlarım olsun

KIVIRCIK İSTİYORUMMMMM….

Hepimiz biliyoruz ki hiçkimse kendisinde olan şeyden memnun değildir. Ve hatta birçoğumuz başkasında olan, ama aslında onunda sahip olmayı istemediği şeyi isteriz. Örnek verecek olursak işte konumuz KIVIRCIK SAÇLAR…

Kıvırcık Saçlara sahip olan kızların yıllarca sacmodellerim.net’e yazdıkları yorumlardan anladığımız şudur ki Kıvırcık Saçı olupta, Kıvırcık Saçı seven hiçbir kız yok… :)

Tabi ki öyle değil. Kıvırcık olupta saçını seven çoktur ancak sürekli olarak hiçbir şekle girmeyen ve standarta bağlamış saçlara sahip olmayı istemiyorlar. Tabi ki bu durum dümdüz uzanan saçlara sahip kızlar içinde geçerli, banyodan çıkınca doğal bukleler haline dönüşen saçlara sahip kızlar için de geçerli ve sayamadığımız birçok saç tipi için geçerli.

Saçlarım Kıvırcık Olsun Diyenlere

Saçlarım Kıvırcık Olsun Diyenlere

Her neyse… Sonuçta bu durum yukarıda da bahsettiğimiz gibi ”Herkes kendinde olmayan şeyi ister” sözünü doğrular nitelikte. Bizde bu yazımızda kıvırcık saçlara sahip olmak isteyen kızlar için hem güzel ve tatlı bir saç modeli yayınlayalım hemde bu saç modelinin nasıl yapıldığını ve kim tarafından yapıldığını söyleyelim istedik. Bu saç modelini yapan Kuaför arkadaşımızın Facbook linkini yazımızın sonun da bulabilir, kendisi ile iletişime geçebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. DEVAMINI OKU

Hintli Kadınların Saç Modelleri (3)
« ÖNCEKİ MAKALE
 
SONRAKİ MAKALE»
Sıradışı Gelin Saç Modelleri

Sıradışı Gelinler

Gelin Saç Modelleri genel olarak klasik Topuz Saç Modelleri ya da açık ve uzun saç modellerinin uygulanmasından yapılır. Saçlarda duvaktan başka herhangi birşey de pek kullanılmaz. Oysa Gelinliğin üzerine kullanılabilecek öylesine güzel ve sıradışı saç modelleri ve aksesuarlar vardır ki görmeden nasıl olduğunu hayal etmek bile bazen zor gelebilir.

Genel olarak hep alışık olduğumuz tip ayakkabılar giydiğimiz zaman farklı bir ayakkabı modeli ayağımızda hiç hoş görünmeyebilir. Hatta çok absürt bile gelebilir. Ancak bir süre kullandıktan sonra aldığımız o ayakkabı belki de vazgeçilmezimiz olabilir.

İşte farklılık isteyenler için kullanılabilecek Gelin Saç Modelleri de böyledir. Tek fark Ayakkabı örneğinde verdiğimiz gibi Gelin Saç Modelinin sürekli kullanılabilecek bir saç modeli olmayışıdır. Ancak zaten Düğün ya da Gelinlik ‘te her zaman yaptığımız ve kullanılan şeyler olmadığı, özel olduğu için özel günleri farklı kılmak gayet hoş olacaktır.

Gelin Saçı Modelleri konusunda uzman olan birçok kuaför ve Saç Tasarımcısı var ülkemizde. Ancak bu Saç Tasarım uzmanları ve Kuaförler kimlerdir pek bilemeyiz. İşte bizde sizlere bu konuda yardımcı olmak için varız.

Sıradışı Gelin Saç Modelleri

Sıradışı Gelin Saç Modelleri

 

Üstteki modelde gördüğümüz Örgülü Saç Modelinde Gelinlik üzerine harika bir görünüm elde edilmiş. Saçlar Sepet Saç Örgüsü şeklinde örülmüş ve üzerine tülden çiçekler uygulanarak hareket kazandırılmış. Böylece hem bir farklılık yaratılmış hemde Gelin için Akılda kalıcı sıradışı bir güzellik oluşturulmuş. Sepet Saç Örgüsü Nasıl Yapılır Videolu Anlatım yazımızı okumak için tıklayınız. DEVAMINI OKU

Saçlarım Kıvırcık Olsun Diyenlere
« ÖNCEKİ MAKALE
 
SONRAKİ MAKALE»
Dalgalı Saç Modeli Yapılışı

Kuaför Saç Tasarımları

KUAFÖR SAÇ TASARIMLARI

Biz Kadınlar için yeni Saç Modelleri ne kadar önemliyse, o saç modellerinin tasarımını yapan Kuaförler içinde kendini geliştirmek, her zaman daha iyisini yapabilmek ve gerçekten asıl işi Saç Tasarımı olan Kuaförler için Saç’tan neler yapılabileceğini göstermekte o kadar önemlidir.

Yazımızın sonunda Kuaför Saç Tasarımları ile ilgili Harika Kısa videomuzu izlemeyi unutmayınız

Kuaför Saç Tasarımları

Kuaför Saç Tasarımları

DEVAMINI OKU

Dalgalı Saç Modeli Yapılışı
« ÖNCEKİ MAKALE
 
SONRAKİ MAKALE»
Okul için Örgülü At Kuyruğu Saç Modeli 4

En Güzel Topuz Saç Modelleri

FARKLI TOPUZ SAÇ MODELLERİ

Geçenlerde yılardır tanıdığım ve sürekli olarak gittiği Kuaförümün kapısını çaldım. O gün için Kuzenimin Nişanı için Akşama güzel bir Topuz Modeli yaptırmak istiyordum. Kuaförümle yaptığımız konuşmalardan birçok Topuz Modelini tartıştık ancak hiçbirisi kafama yatmadı. Öünkü yıllardır aynı tip Saç Modelleri denemekten bıkmış birisi olarak farklı bişeyler denemek istiyordum. Klasik Topuz modeller artık benim için çok banal kalıyordu.  En sonunda sağı solu karıştırırken bir Saç Modelleri katalğu elime geçti. İçinde öyle güzel saç resimleri vardı ki hem aradığım topuz modelini buldum. Hemde birkaç tanesini sizinle paylaşmak istedim.  Aşağıda ki Topuz Modeli ogün kendim için denediğin Saç modelidir. Gerçekten de o gün acelem olduğu için Resim çekemedim ancak görmenizi isterdim. Bir harika oldu. O akşam nişanda ki herkes Kuaförümü sordu :) Topuz Saç Modeli yapılışı çok zor olmasa da biraz zaman alıyor. Çünkü şekli oturtmak biraz kabiliye istiyor.

Farklı Topuz Saç Modelleri

DEVAMINI OKU

Kızıl Saç Rengi
« ÖNCEKİ MAKALE
 
SONRAKİ MAKALE»
2013 Abiye Saç Modelleri Şekilleri

2013 Abiye Saç Modelleri

Bu yılki Saç Modasında 2013 UZUN SAÇ MODELLERİ yazımızda da bahsettiğimiz gibi Upuzun Rapunzel Saçları çok moda.. Elbetteki uzun saçlara sahip olmayanlar biraz şanssız ancak dediğimiz gibi onlarda Kaynak – Çıtçıt – Postiş gibi seçenekleri kulanarak Saçlarında Rapunzel görünümüne sahip olabilirler. Eğer sizde bu yıl Abiye kıyafetlerinizi giyerek gideceğiniz Düğün, kına, Davet, organizasyon, eğlence gibi toplantılara katılacaksanız ve Saçlarınız da uzunsa tam da aradığınız saç modeli işte budur…

2013 Abiye Saç Modelleri Şekilleri

DEVAMINI OKU

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Youtube